Amerika'da Staj (English In Action)


ENGLISH IN ACTION
Amerika’da STAJ

Embassy English Dil Okulları yıllardır Amerika , İngiltere , Yeni Zellanda , Avustralya ve Kanada’da dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere profesyonel bir şekilde hizmet vermekte olup , 2012 yılında dünyanın en iyi zincir okulu seçilmiştir.Okulun Amerika’da Boston , Fort Lauderdale , Newyork , San Diego , Los Angelas ve San Francisco’da şubeleri bulunmakta olup Genel İngilizce , Yoğun İngilizce , İş İngilizcesi ve daha birçok alanda eğitim imkanları sunmaktadır.

Embassy Dil Okulları , İngilizce’nin dünya dili haline geldiği günümüzde özgeçmişlerini güçlendirmek isteyen kişiler için dil eğitiminin yanısıra  ‘’English in Action ‘’ adı altında  uluslararası şirketlerde kısa süreli staj olanakları sunmaktadır.

English in Action  

 • Program 4 hafta yoğun bir İş İngilizcesi ve ardından isteğe göre 4 ya da 8 haftalık bir staj süresini kapsamaktadır.Öğrencinin İngilizcesi seviyesi Upper – İntermediate düzeyinin altında ise programın dil eğitimi kısmı yeterli seviyeye gelene kadar uzatılmak zorundadır.
 • Öğrenciler programa katılmadan önce program koordinatörü ile sözlü bir teste tabii tutulmaktadır.Mülakat sonucunda yerleştirilme hakkı kazanmak isteyen öğrenciler minimum Upper – Intermediate seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olduğunu kanıtlamak zorundadır.
 • Program koordinatörü , dil eğitimi sonrasında staj yapmak isteyen kişiler ile şirket müdürleri arasında yapılacak olan görüşme için öğrenciyi hazırlayacaktır.
 • Program Embassy Ces Dil Okulları’nın Amerika’daki bütün merkezlerinde sunulmaktadır.
 • Yerleştirilme yapılan stajlar maaşsız olup , staj esnasında öğrenciler haftada 20 ile 40 saat arasında çalışmaktadır.
 • Hukuk , Gazetecilik , Turizm , Ticaret , Mühendislik başta olmak üzere neredeyse bütün alanlarda yerleştirme yapılabilmektedir.

English in Action programına katılan öğrenciler ; İngilizcelerini geliştirme ve pek çok farklı sektörde Amerikalı çalışanlarla beraber uluslarası iş deneyimi kazanma fırsatını yakalamaktadır.Ana dili İngilizce olan insanlarla beraber çalışarak iş ortamında kendilerini geliştirmelerinin yanısıra sürekli pratik yapma imkanına sahip olmaktadır.

Vize
Öğrenci vizesi alarak programa katılan öğrenciler İngilizce kursunu tamamladıktan sonra 60 gün boyunca ülkede kalabilmektedir.Bu yüzden öğrenciler tekrar bir vize prosedürü ile uğraşmadan 8 hafta staj programına katılabilmektedir.

Yerleştirme yapılan şirketlere örnekler

 • Hukuk – Weingrad and Weingrad
 • Seyahat – Adams Unlimited
 • Ticaret – BMW
 • Konaklama – Hilton Doubletree Hotel
 • İthalat / İhracat – UPS
        PROGRAM PROGRAM SÜRESİ ÜCRETLER
EMBASSY IN ACTION    4 hafta 1,035$
EMBASSY IN ACTION 8 8 hafta 1,615$
Kayıt ücreti 150$
Copyright © 2009-2020 Yurtdışı Staj - yurtdisistaj.com
karya yurtdışı eğitim