MAAŞSIZ STAJ PROGRAMI - LONDRA, CAMBRIDGE, BRIGHTON


Yurdışı eğitim konusunda kalitesini kanıtlamış olan EC Dil Okulu, Yurtdışında çalışma deneyimi kazanmak isteyen öğrencilerini İngiltere'nin önde gelen birçok şirket ve kuruluşuna ilgi alanlarına uygun olarak stajyer pozisyonunda işe yerleştirmektedir.
Bu program öğrencilerin rekabetçi iş ortamında deneyim kazanmalarını ve aynı zamanda Yurtdışında edinmiş oldukları deneyimlerle CV'lerini zenginleştirmelerini sağlamayı amaçlamaktadır. Staj programı öğrencilerin sadece profesyonel alanlarda gelişimine değil, aynı zamanda günlük hayatta kullandıkları İngilizce dil bilgilerinin de gelişimine katkıda bulunur.

PROGRAMIN GENEL AMAÇLARI

Profesyoneller ve öğrenciler için İngiliz firmalarında pratik iş deneyimi sağlamak,
İleride sahip olabilecekleri iş olanaklarını arttırmak,
Uluslararası iş ortamında kişinin çalışma bilincini arttırarak profesyonel ve kişisel gelişimine katkı sağlamak,
Profesyonel iş ortamında kişinin dil becerilerini geliştirmek ve alanlarıyla ilgili kelime bilgisini arttırmak.
Belirli bir alanda kişinin ihtiyaçlarına uygun olarak kişisel becerilerini ve insanlarla olan ilişkilerini geliştirmek.

PROGRAMIN ÖZELLİKLERİ

Minimum 4 Hafta İngilizce Kurs Süresi + Staj + 2 Hafta İngilizce Kursu,
Staj Suresi: 3 hafta-3 ay,
Maaşsız staj,
Konaklama öğrenciye aittir,
Öğrenciler kursa gittikleri şehrin dışında da işe yerleştirilebilirler,
Minimum İngilizce seviyesi: Orta - Intermediate
Minimum Yaş sınırı: 18
Program Başlangıç tarihi: Her Pazartesi
Öğrencilerin gelişim düzeyleri, memnuniyetlerini sağlamak ve programdan maksimum düzeyde yararlanabilmelerini garantilemek için program boyunca takip edilmektedir. Akademik danışmanlar, herhangi bir problem yaşadıklarında her zaman için öğrencilerin hizmetindedir

İNGİLİZCE KURSU


İşe yerleştirilmeden önce öğrencilerin 4 hafta süreyle İngilizce kursuna katılmaları gerekmektedir. Bu eğitim öğrencilerin yabancı bir ülkede yaşama alışabilmelerine ve İngilizce konuşma konusunda kendilerine olan güvenlerini toplamalarına yardımcı olmaktadır. Öğrenciler haftada 30 ders olmak üzere 4 haftalık eğitim Programları boyunca İngilizce ve iş alanındaki becerilerini geliştirecek dersler aldıktan sonra işe yerleştirileceklerdir. Staj süreleri dolduktan sonra EC'ye geri dönerek 2 hafta daha dil eğitimi almaları gerekmektedir ve bu sürede öğrencilerin iş alanında edindikleri deneyim ve becerileri tamamlamaları amaçlanmıştır.

Kurs verilen şehirler: Londra, Cambridge ve Brighton
Katılabilecekleri tarihler: Bütün yıl

ÇALIŞMA ALANLARI


Satış ve Pazarlama, Finans, Reklâmcılık, İnsan Kaynakları, Hukuk, Mühendislik, Turizm, Otelcilik, Muhasebe, Sigorta, Yönetici Asistanlığı ve Uluslararası Ticaret.

STAJ SERTİFİKASI - CIE

UK Maaşsız çalışma programına katılan her kişi program bitiminde uluslararası geçerliliği olan CIE iş deneyimi sertifikasına başvurabilir. Standart CIE sertifikası isteğe bağlı olarak ekstra 80 GBP ödenerek alınır. Bu sertifika dünya çapında tanınıp, Cambridge Üniversitesi tarafından ödüllendirilmiştir. Öğrenciler hiçbir gerekli bilgiyi atlamadan formları kendileri doldurdukları takdirde sertifikayı almaya hak kazanırlar. Onaylanmayan sertifikalar için geri ödeme yapılmaz.

ViZE ALIMI VE ÜCRETLER


Bu program için öğrenci vizesi alınmaktadır.Vize işlemleri firmamızca yapılmaktadır.

Staj Ücreti: 500 £
Kurs Ücreti: 1450 £
Toplam Ücret: 1950 £

 

 

Copyright © 2009-2020 Yurtdışı Staj - yurtdisistaj.com
karya yurtdışı eğitim